İş Sağlığı ve Güvenliği Firma Rehberi

OSGB Firmaları

Belgelendirme ve Muayene Firmaları

Eğitim Firmaları

Sağlık Hizmeti Veren Firmalar

İş Güvenliği Ekipmanı Firmaları

İSG Yazılımı

Firma Rehberi, iş sağlığı ve güvenliği alanında her sektörden firmaların yer aldığı seçkin bir rehberdir. Firma Rehberi’nin amacı; isg firmaları ile isg alanında hizmet veya ürün almak isteyenleri en kısa yoldan birleştirmektir.

Firma Rehberi, hem sektördeki bilinirliğini arttırmak isteyen isg firmaları hem de kaliteli ve doğru hizmet almak isteyen diğer firma ve kişiler için uygundur.

Firma Rehberi’ne üye firma olmak ücretlidir. Üyelik ücreti yıllık 250 TL+KDV olarak tek seferde hizmet başlamadan önce tahsil edilir.

Firma Rehberi’nde yer alan üye firmalardan toplu fiyat teklifi istemek ücretsizdir. Fiyat teklifi almak çin Toplu Teklif Talep Formu doldurmak yeterlidir.

Üye Firma olmak için, faaliyet gösterilen sektörlerde ilgili kurumlar tarafından yetkilendirilmiş olmak şarttır. Başvuru yapan firmaların bu yetkinlikleri incelendikten sonra onay verilecektir. Yetkilendirilen firma unvanı ile başvuru yapan firma unvanı aynı olmalıdır.

Toplu Teklif Alma Sistemi, Firma Rehberi’ni kullanan kişilerin, hizmet almak istedikleri sektöre göre rehberde kayıtlı tüm firmalardan teklif talep edebilecekleri bir sistemdir.

Toplu Teklif Talep Formu doldurarak talebiniz Firma Rehberi editörlerine iletilir. Talebin doğruluğu kontrol edildikten sonra sadece ilgili sektörde ve ilgili hizmeti veren üye firmalara talepler e-posta olarak iletilir.

Firma Rehberi’nde yer alan üye firmalar, teklif taleplerine cevap vermek veya vermemekte serbesttir. Üye firmalar, ticari çıkarları veya iş kapasiteleri doğrultusunda tekliflere yanıt verebilir veya vermeyebilir. İsgnedir Firma Rehberi, üye firmaların teklif vemelerini garanti etmez.

İsgnedir Firma Rehberi, Üye Firmalara teklif talebi geleceğini garanti etmez. Bununla beraber Firma Rehberi’nin tanıtımı için uygun olan her türlü ortamda tanıtım ve reklam çalışmaları yapılmaktadır.

Firma Rehberi’ne gelen teklif talepleri, istatistiki açıdan düzenli olarak üye firmalar ile paylaşılmaktadır.

Size daha iyi hizmet sunmak için "çerezleri" kullanıyoruz. Sitemizi kullanarak çerezlere izin verdiğini kabul etmiş sayılıyorsunuz. TamamDaha Fazla Bilgi