Reklam & Sponsorluk

isgnedir.com, herkesin iş sağlığı ve güvenliği, yaşam güvenliği ve mevzuat alanında bilgiye ücretsiz ve kolay ulaşmasını amaçlamıştır. Siz de bu amaca destek olmak veya firmanızın verdiği hizmetlerin tanıtımını yapmak için bize sponsor olabilir ve reklam verebilirsiniz.

Reklamlarınız ile ilgili soru, öneri ve istekleriniz için [email protected] adresine e-posta gönderebilir veya iletişim bölümünü kullanabilirsiniz.

isgnedir.com istatistikleri

isgnedir.com’u aylık ortalama 47 bin kişi ziyaret etmekte ve yaklaşık 70 bin sayfa gösterimi yapmaktadır. Ayrıca sosyal medyada (facebook, linkedin, google+ ve twitter) paylaşılan her yazı toplamda yaklaşık 2 bin ile 5 bin arası kişi tarafından görülmektedir.

Google Index ve Alexa sıralamasını da anlık olarak bu linkten kontrol edebilirsiniz.

isgnedir.com’un sadece iş sağlığı ve güvenliği, yaşam güvenliği ve mevzuat hakkında yayın yapması nedeniyle ziyaretçilerin %95’ten fazlası doğrudan bu konularla ilgili kişilerdir. Yani hedef kitleniz iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili ise tam aradığınız yerdesiniz.

Reklam Çeşitleri

310×120 Sağ Banner

728×90 İçerik Üstü Banner

Footer Link

Tanıtım Yazısı

310×120 Reklam Alanı

Banner boyutları 310×120 pixel ebatında ve JPG, PNG veya GIF formatında olmalıdır.

Banner, sitenin sağında bulunan ve her sayfada gösterilen sidebar kısmında yayınlanır.

Reklam görseli, reklam sahibi tarafından hazırlanarak editöre teslim edilir.

sag-banner

728×90 İçerik Üstü Banner

Banner boyutları 728×90 pixel ebatında ve jpg, png veya gif formatında olmalıdır.

Banner, sitede içeriklerin en üst bölümünde yayınlanır.

isgnedir.com gibi sektörel ve ziyaretçi sayısı yüksek bir siteden sitenize verilen linkler sayesinde zaman içinde kendi siteniz de google aramalarında yükselecektir. isgnedir.com’un tüm ziyaretçilerinin ve sosyal medya takipçilerinin süresiz olarak firmanızın tanıtımını görebilmesi de büyük avantajdır.

Footer Link

 Footer Link, sitenin en alt bölümünde bulunan tavsiye siteler alanında yer alır.

Sektöründe lider ve otoriter olarak kabul edilen isgnedir.com’dan sitenize yönlenen sayesinde zaman içinde kendi siteniz de google arama sonuçlarında daha yüksek sıralarda görülecektir.

Tanıtım Yazısı

Verdiğiniz hizmetlerin veya satışını yaptığınız ürünlerin tanıtımını yaparak sitemizde yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Tanıtım yazılarınız hem isgnedir.com ziyaretçileri tarafından hem de e-posta listesinde kayıtlı  aboneler tarafından okunur. Firmanıza doğrudan etki eder.

 Tanıtım yazısı, reklamveren tarafından hazırlanmalıdır. Tanıtım yazıları yayınlanmadan önce isgnedir.com editörleri tarafından yayın politikasına uygun olarak düzenlenebilir.

 Sadece hizmet veya ürün tanıtımı kabul edilmektedir. Doğrudan firma tanıtımı içeren yazılar kabul edilmez. Bu konuda bizden destek ve fikir alabilirsiniz.

Genel Koşullar

Animasyonlu bannerlar için birden fazla ürün veya hizmet gösterimi kabul edilmemektedir.

Görsel içerikler daima isgnedir.com sunucusunda barındırılır.

Reklam görseli ve reklam içerikleri, reklam sahibi tarafından hazırlanarak editöre teslim edilir.

Konusu veya içeriği yetişkinlere özel ürünler, bahis, alkol veya kumar olan sitelerle ilgili reklam çalışması yapılmaz.

Site editörünün reklam veren ve reklam seçme hakkı saklıdır.

Reklam yayın süresi, yayınlanma saatine bakılmaksızın yayına alındığı gün başlar.

Yayınlanan reklamın süresinin bitimine 5 gün kala ve son gün, reklam sahibine e-posta aracılığıyla bildirim yapılarak reklam süresini uzatıp uzatmayacağı sorulur. Süre bitimine kadar herhangi bir yanıt alınamaması durumunda reklam yayından kaldırılır.

Reklam alımı yapan kişi yukarıdaki koşulları kabul etmiş sayılır.

Reklamlarınız ile ilgili soru, öneri ve istekleriniz için [email protected] adresine e-posta göndererek veya iletişim formunu doldurarak bilgi alabilirsiniz.

Size daha iyi hizmet sunmak için "çerezleri" kullanıyoruz. Sitemizi kullanarak çerezlere izin verdiğini kabul etmiş sayılıyorsunuz. Tamam Daha Fazla Bilgi