Hakkımızda

Sağlıklı ve güvenli bir yaşam sürmek, tüm canlıların en doğal hakkıdır. Gelişen teknoloji, sanayi atılımları, para odaklı iş dünyası ve kent yaşamı nedeniyle sağlığımızı her gün her an tehlikeye atıyoruz.

Daha sağlıklı ve daha güvenli bir hayat sürebilmek için yapılacaklar sınırlı mı ?

İsgnedir.com, bu ve benzer sorulara cevap bulmak, fikirleri paylaşmak ve yaygınlaştırmak amacıyla iş güvenliği uzmanı Yener Keskin tarafından 2015 yılında fikir olarak ortaya atılmış ve 2016 yılının başında faaliyete geçirilmiştir.

Bilgi vermek, tartışmak ve anlatmak istediğimiz konuları aşağıdaki gibi özetleyebiliriz.

  • İş Sağlığı ve Güvenliği
  • Yaşam Güvenliği
  • Sağlık
  • Eğitim
  • Mesleki Uygulamalar

İnsanların sağlık ve güvenlik gibi konularda doğru bilgiye ücretsiz erişebilmeleri gerektiğine inanıyoruz. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgilerden faydalanmak tamamen ücretsizdir. Tüm bilgileri kaynak göstererek istediğiniz ortamda (facebook, twitter, linkedin, kendi bloglarınız vb.) diğer kişilerle paylaşabilirsiniz.

Her türlü soru, öneri, bilgi paylaşımı ve reklam & iş birliği teklifleriniz için iletişim formumuzu kullanabilir veya [email protected] adresine e-posta atabilirsiniz.

Sağlıklı ve güvenli bir yaşam sürmek hepimizin hakkıdır.

E-posta listesine abone olun
İş sağlığı ve güvenliği alanında gelişmeler, haberler ve bültenler e-posta adresinize gelsin.
İstediğiniz zaman listeden çıkabilirsiniz.

Size daha iyi hizmet sunmak için "çerezleri" kullanıyoruz. Sitemizi kullanarak çerezlere izin verdiğini kabul etmiş sayılıyorsunuz. TamamDaha Fazla Bilgi