iş güvenliği uzmanlığı

Akım Yangın Sistemleri

Akimyangin.com, geçmişten gelen tecrübeleriyle sürekli olarak, yangın korunum sistemleri konusunda sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Bu alanda aklınıza gelebilecek tüm malzeme ve ekipman teminini en hızlı şekilde sağlamakta, çeşitli projelerde danışmanlık hizmetimiz ile işinizi kolaylaştırmaktadır. 

Site adresimiz de bulunan söndürme Sistemleri kategorimiz altında sizler için en özel hizmetlerimiz sıralanmaktadır. FM 200 Gazlı Söndürme Sistemleri sayesinde işinize uygun teknolojik çözümlerimizi sunmaktayız.  Dilerseniz taleplerinize uygun olarak geliştirilen, son teknoloji sistemlere sahip Davlumbaz Söndürme Sistemlerimizden yararlanabilirsiniz.

En çok tercih edilen söndürme sistemlerinin başında gelen Karbondioksitli Söndürme Sistemleri, ortama uygun istenilen söndürme şeklini sağlamaktadır.

Diğer hizmetlerimiz arasında yer alan sprinkler söndürme sistemleri, köpüklü söndürme sistemleri, su sisi söndürme sistemi, pano içi söndürme sistemleri ve yangın algılama ve ihbar sistemleri sayesinde güvenilir bir ortama sahip olabilirsiniz.

Yangın ekipmanları konusunda ihtiyaçlarınıza özel çözümlerimiz ile sizlere ekonomik fiyat avantajlarını bir arada sunmaktayız. Kanuni prosedürler gereği her ortama bulunması gereken yangın söndürme cihazları arasında bulunan yangın dolapları, yangın hortumu makaraları, yangın söndürme hortumları, yangın söndürme hidrantları, yangın kapıları, yangın merdivenleri ve  yangın hidroforları gibi farklı tipteki malzemeyi firmamız aracılığıyla kolayca temin edebilirsiniz.

Yine yangın söndürme sistemlerinin olmazsa olmazları arasında bulunan vanalar; farklı özellikleri ile ürün yelpazemiz içerisinde sıralanmaktadır.

Islak Kuru Alarm Vanaları ürün kategorimiz içerisinde en çok tercih edilen teçhizatlarına başını çekerken test ve drenaj vanası, izleme anahtarlı kelebek vana, akış ölçer, flow swich, relief vana, çek vana, itfaiye bağlantı ağzı, post indikatör ve 1/2″ pislik tutucu yardımcı ekipmanlar gelişmiş özellikleri ile vanalar ürün kategorimiz içerinde bulunmaktadır.

Modüler paslanmaz su deposu ve yivli esnek kaplin gibi yangın korunma sistem ekipmanlarını en uygun fiyat avantajları ile Akimyangin.com bağlantı adresi üzerinden temin edebilirsiniz.

İnka kaplin ve duman tahliye fanı olarak da aradığınız parçaların tümünü temin ederek eksiksiz bir yangın söndürme hizmetine imza atmaktayız. Bu alanda gelişmiş deneyimlerimiz, piyasa talepleri ile bütünleşerek eksiksiz bir ekipman tedariğini ortaya çıkarmaktadır. Kaliteli hizmet ağının yanı sıra müşteri dostu bir hizmet ile hem hizmet öncesi hem de hizmet sonra müşteri memnuniyetini arttırabilmeyi amaç edinmekteyiz.

Websitesini incelemek için lütfen linke tıklayınız. https://www.akimyangin.com

E-posta listesine abone olun
İş sağlığı ve güvenliği alanında gelişmeler, haberler ve bültenler e-posta adresinize gelsin.
İstediğiniz zaman listeden çıkabilirsiniz.
Bunları da beğenebilirsiniz
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunmak için "çerezleri" kullanıyoruz. Sitemizi kullanarak çerezlere izin verdiğini kabul etmiş sayılıyorsunuz. Tamam Daha Fazla Bilgi