iş güvenliği uzmanlığıiso 9001

Orem Yangın Sistemleri

Oremyangin.com, yangın malzemeleri konusunda piyasanın en çeşitli ürün seçeneklerini bünyesinde bulundurmaktadır. Aradığınız ve yasal mevzuatlara en uygun özelliklere sahip yangından korunma ekipmanlarını en hızlı şekilde temin edebilirsiniz.

Sizler için teknoloji ve mevzuatlara paralel olarak kendini sürekli olarak yenilemekte olan firmamız, en çok tercih edilen yangın koruma ekipmanlarının satışını gerçekleştirmektedir. Sizlerde site adresimiz üzerinden kolayca siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Yangın Dolapları farklı ölçü ve mekânın ihtiyacına uygun olarak farklı özelliklere sahiptir. Kaliteli malzeme yapısı sayesinde yangın ile ilgili tüm malzemeleri içerisine alma kapasitesi ile özle bir yangın köşesi oluşturabilmenize imkân sağlamaktadır.

Yangın Söndürme Tüpü konusunda farklı içeriklerden oluşan tüplerimiz her yıl yönetmeliklere uygun olarak dolum işlemine tabi tutulmaktadır. Bulunduğunuz ortamın şartlarına en uygun yangın tüpünü çok arama gereği olmaksızın kolayca site adresimiz üzerinden temin edebilirsiniz.

Yangın Söndürme Hortumu ve Yangın Hortumu Makarası ile işinize özel çözümlerimiz ve ürünlerimiz ile hep yanı başınızda hizmetlerimizi yürütmekteyiz.

Yangın Hidrantı gibi mobil söndürme cihazları, yangın solunum cihazları, yangın pompaları tüm çeşitliliği ile yangın ekipmanları kategorimizdeki yerini almaktadır.

Yangın Merdiveni konusunda sizlere yenilikçi çözümler sunarken yasal mevzuata uygun farklı özelliklere sahip merdiven ürünlerimizi satışa sunmaktayız. İster Z tipi İster Dairesel olarak iki farklı tipte ürünümüz ile binanın ihtiyacına uygun olacak yönde tedarik sağlamaktayız.

Otomatik Söndürme kategorimiz içerisinde çok sayıda alternatif siz değerli müşterilerimiz için sıralanmaktadır. Kullanılacak olan ortamın şartlarına uyum sağlayan en gelişmiş Otomatik yağın söndürücüler en son tasarımları ile sitemiz üzerinde sayışa sunulmaktadır.

Bu özel sistemlerin başında ise FM 200 Gazlı Söndürme Sistemleri, Davlumbaz Söndürme Sistemleri, Karbondioksit Söndürme Sistemi, Su Sisi Söndürme Sistemleri, Tozlu Söndürme Sistemleri, Sprinkler Söndürme Sistemi ve Köpüklü Söndürme Sistemi gibi çok farklı sistemlerimizdir.

Sistemlerin her biri kullanılacak ortama göre tercih edilerek en doğru şekilde montaj işlemleri tamamlanmaktadır.

Yangın Algılama ve İhbar Sistemlerimiz, sizleri daha güvenli ortamlar sunmaktadır. Aynı zamanda ortaya çıkabilecek risklere karşın korumaktadır. Güvenli ve risklerden arınmış bir iş yada yaşam alanlarına sahip olabilmek için sizlerde Yangın algılama sistemlerimizden yararlanabilirsiniz.

Firmayı incelemek için lütfen url ye gidiniz. https://www.oremyangin.com

E-posta listesine abone olun
İş sağlığı ve güvenliği alanında gelişmeler, haberler ve bültenler e-posta adresinize gelsin.
İstediğiniz zaman listeden çıkabilirsiniz.
Bunları da beğenebilirsin
1 yorum
  1. Samet Gülşen diyor

    Yangın Ekipmanları konusunda gayet profesyonel ve uzman bir firma..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunmak için "çerezleri" kullanıyoruz. Sitemizi kullanarak çerezlere izin verdiğini kabul etmiş sayılıyorsunuz. TamamDaha Fazla Bilgi