msds
osgb
etiketleme kilitleme

Sabomar ile Kazalara Elveda, Verimliliğe Merhaba

Sabomar.com 11 yıllık deneyim ve tecrübesiyle iş ayakkabısı ve medikal terlik sektörünün önde gelen firmalarındandır. Bünyesinde bulundurduğu Beta Force iş ayakkabıları, iş botları ve iş çizmeleri ile geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Sabomar.com toplu alımlarda müşterileri için cazip indirimler sunmaktadır.

Çelik, kompozit burunlu, kaymaz, ergonomik, antistatik ve şok emici tabanlı Beta Force iş ayakkabıları ile iş yerinizde kazalara elveda, verimliliğe merhaba deyin!

İş güvenliğinin firmalar tarafından daha çok önem arz etmesiyle birlikte iş ayakkabısı alanında da onlarca yeni ürün çıkıyor. Güvenlik ve konforu bir arada sunan iş ayakkabıları çalışanlar için hayati önem arz etmekte. İş ayakkabılarının güvenlik kısmında en önemli unsur kompozit ya da çelik burunlu olmasıdır. Çelik burunlu iş ayakkabıları ayağa düşen herhangi bir nesneye karşı ayağı korur ve çalışanın ayak güvenliğini sağlar. Şok emici tabana sahip iş ayakkabıları da çalışan güvenliği için ayrı bir koruma yöntemidir. Özellikle kimyasal alanda çalışılan sektörler için bu iş ayakkabıları aşınmaz dayanıklı taban ve üst yüzeye sahiptir. Konfor kısmında ise tabanlarda polimer ortopedik iç taban kullanılmaktadır. Diğer poliüretan tabanlar haricinde polimer taban iş ayakkabıları raf ömrünü 8 yıla kadar uzatmaktadır.

Ağır işler için biçilmiş kaftan olan iş botu ise özellikle soğuk alanlarda ve ağır işlerde çalışan işçiler için birebirdir. İş güvenliği botu cırtcırtlı yapısı sayesinde uzun kullanım ömrü sağlar. İç tarafı ise ayağı soğuğa karşı koruyacak şekilde tasarlanmıştır. Burun kısmında ise yine çelik kullanılan çelik burunlu bot muhtemel tüm kazalara karşı maksimum koruma sağlamaktadır. Yüksek bilek boyu sayesinde ise ayağın soğuk almasını engeller. Şok emici (Anti-shock) taban topuk kısmını korurken, kaymaz taban ise kayarak düşme ihtimallerini sıfıra indirir.

İş güvenliği çizmeleri ise diz altı bilek boyuna sahip kauçuk malzemeden yapılmış çizmelerdir. Türkiye’de bir ilk olarak bu çizmelerde fuspet kullanılmıştır. Fuspet normal ayakkabılarda ayak konforunu artırmak için konulan ekstra tabana denir. Bu çizmelerde fuspet dışında kaymaz taban özelliği, yağa ve kimyasala karşı dayanıklılık ve su geçirmezlik garantisi bulunmaktadır. İş güvenliği çizmesi en çok sulu alanlarda kullanılmaktadır.

Websitesini incelemek için lütfen linke tıklayınız: www.sabomar.com

Bu içerik İsgnedir.com yazarı tarafından oluşturulmuştur. İsgnedir.com`un belirtmiş olduğu “İçerik Kullanım İzinleri”ne bağlı kalmak kaydıyla kullanabilirsiniz.